Kretingos rajono neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjai pirmą kartą suvienijo jėgas ir pristatė savo veiklas bendrame stende per Kretingos miesto šventę ir Šv. Antano atlaidus.

Šio renginio iniciatorius ir organizatorius Kretingos rajono švietimo centras pakvietė į rudenį prasidėsiančius vokiečių, anglų kalbų kursus. Anglų kalbos kursai, siūlomi Švietimo centro, juos pasirinkus platformoje www.kursuok.lt, daugeliui nieko nekainuos.

Kretingos rajono turizmo informacijos centras kvietė į vasariškas ekskursijas ir priminė, kad Turizmo centre galima įsigyti puikių suvenyrų su Kretingos atributika.

Gausiausiai susirinkusi Kretingos rajono senjorų bendruomenė, vadovaujama Jovitos Valužienės, kvietė padainuoti, pasiklausyti užburiančių gitaros garsų, pasivaišinti gardžia kava.

Į bendras veiklas aktyviai įsijungė ir Užimtumo tarnybos Kretingos skyriaus darbuotojos su direktore Indra Kazakevičiene. Jos kvietė užsukti į Užimtumo tarnybą ne tik ieškančiuosius darbo, bet ir norinčius pakeisti savo karjerą, juk galimybių ši institucija siūlo tikrai daug.

Smagia akordeono melodija, atliekama Gintaro Puco, į šventinį šurmulį įsiliejo Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos Grūšlaukės skyriaus atstovės su projektine karpinių iš popieriaus paroda „Spalvų paletė“.

Jokūbavo A. Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro atstovės su „Žolinčių akademija“ šventės dalyvius kvietė išbandyti augalų terapiją, atskleisti savo meninius gebėjimus ir sukurti augalų portretus, mokė pasigaminti prieskoniniais augalais kvepiančią druską, dalijosi žiniomis apie vasaros augalų magiją. „Gyvenime nebuvome ragavę nieko gardesnio“,- prisipažino senjorų pora, pasivaišinusi „Žolinčių akademijos“ vadovės Danutės Kunčienės gaminta vasaros arbata.

Apie savo veiklas pasakojo ir Šv. Antano dienos centro direktorė Margarita Lizdenytė, prisijungti prie draugiško studentų būrio visus norinčius kvietė Kretingos Trečiojo amžiaus universiteto direktorė Irena Plaščinskienė.

Kretingoje turime gausų būrį energingų, kūrybingų, norinčių mokyti ir mokintis žmonių, kurie bendraminčių būryje galėjo ne tik pasidalinti gerąja patirtimi, bet ir atrado partnerių, prisidėsiančių prie suaugusiųjų neformaliojo švietimo veiklų turinio ir formų įvairovės plėtotės Kretingos rajone.