2024 m. vasario 14 d. Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filialas išskirtinai pažymėjo Šv. Valentino dienos šventę, vykdydami Klaipėdos regiono mokyklų poezijos festivalį „Mano Valentinas“ („My Valentine“).

Džiugu, kad kūrybinius sugebėjimus ir anglų kalbos žinias demonstravo ne tik organizatoriai, bet mokiniai iš Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, Klaipėdos „Baltijos” gimnazijos, „Varpo”, „Aukuro” gimnazijų, Klaipėdos technologijų mokymų centro, Pajūrio skyriaus Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro, Klaipėdos rajono Ketvergių pagrindinės mokyklos, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos, Gargždų „Kranto” progimnazijos ir Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro.

Dėkojame už iniciatyvą ir aštuntus metus organizuojamą festivalį Renatai Nausėdaitei, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filialo anglų kalbos mokytojai metodininkei. Festivalis kasmet auga, šiemet dalyvavo 45 dalyviai iš 12 švietimo įstaigų. Linkime kitąmet sulaukti dar didesnio susidomėjimo. Skleiskite meilę kūrybai ir poezijai!