2024 m. vasario 14 d. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija mokytojų komanda pakvietė rajono mokytojus į atvirą biologijos, anglų ir prancūzų kalbų integruotą pamoką „Kodėl plazda drugeliai?“ („Why do butterflies flutter?, „Pourqoui les papillons voltigent-ils?“).

Pamoką vedė Simona Balčiūnienė, biologijos mokytoja metodininkė, Rasa Kašinskienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė, ir Virginija Kvietkauskienė, prancūzų kalbos mokytoja metodininkė.

Pamoka buvo siurprizas, nes tai buvo ne apie drugelius, skraidančius gamtoje, o apie „drugelius“, kuriuos daugelis jaučia ypatingai per Šv. Valentino dieną.

Biologijos mokytoja papasakojo apie laimės hormonus ir tam tikrus jausmus ir pojūčius, kurie juos sukelia. O mokiniai puikiai juos pademonstravo ir pasakė angliškus ir prancūziškus, užsienio kalbų mokytojų pateiktus, posakius, kurie išskiria šiuos hormonus.

Mokiniai pademonstravo skaitmeninius įgūdžius dirbdami su Padlet ir Mentimeter skaitmeniniais įrankiais.

Ačiū/ thank you/ merci mokytojoms už įdomią, įtraukią pamoką ir puikią metodinę patirtį kolegėms iš Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos ir Marijono Daujoto progimnazijos.

Nesustokite dalintis, lauksime ir daugiau tokių gerų šiuolaikinės pamokos pavyzdžių.