2024 m. vasario 9 d. gausus būrys Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos mokinių vyko į vieną garsiausių Klaipėdos regiono studijų mugę – „Studijų regatą 2024“. Šis renginys organizuojamas devintus metus, skirtas 8–12 kl. moksleiviams.

„Švyturio“ arenoje vykusioje studijų mugėje šiais metais dalyvavo beveik 30 aukštųjų ir profesinių mokyklų iš visos šalies, net devynios buvo iš Klaipėdos regiono. Jos būsimiems studentams siūlė studijuoti pajūryje dėl suteikiamų galimybių ir augančios mokslo kokybės.

Renginio metu moksleiviai galėjo tiesiogiai pabendrauti su mugėje dalyvaujančių įstaigų atstovais bei studentais, užduoti rūpimus klausimus apie studijų skirtumus, naujoves, sužinoti, kokios specialybės šiuo metu yra patraukliausios darbo rinkoje.

„Studijų regatoje 2024“ dalyvavo ir būrys organizacijų, dirbančių su jaunimu ir kviečiančių savanoriauti. Scenoje buvo skaitomi įvairūs pranešimai, kalbinami aukštųjų bei profesinių mokyklų studentai, kurie dalijosi savo patirtimi ir patirtais įspūdžiais studijų metu. Smagu buvo sutikti buvusius gimnazijos mokinius, sėkmingai studijuojančius įvairiose mokyklose.

Dėkojame ekonomikos ir verslumo mokytojai Viktorijai Zacharovai, lietuvių kalbos mokytojai Ingai Vaišvilaitei už bendrystę ir vykimą kartu!