2023 m. lapkričio 15 d. Kretingos rajono švietimo centras, suvienijęs Kretingos rajono neformaliojo suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjus, pakvietė į nacionalinės suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi tinklai” viešinimo renginį „Mokiausi. Mokausi. Mokysiuos”.

Mokymosi savaitės idėjos autoriai, Lietuvos suaugusių švietimo asociacija, 2023 metų lapkričio 20–24 d. 24-ąjį kartą į mokymosi savaitę „Mokymosi tinklai” kviečia švietimo, kultūros, meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.

Šios savaitės tikslas yra sutelkti įvairias besimokančias bendruomenes veiklai, atskleisti mokymosi svarbą gyvenimo kokybei ir parodyti suaugusiųjų mokymosi galimybes įvairioms visuomenės grupėms, didinti jų dalyvavimą mokymesi.

Kretingos rajono organizacijos taip pat jungiasi prie mokymosi savaitės idėjos ir siūlo gausybę renginių, kuriuos renginio metu pristatė Kretingos rajono švietimo centras, Kretingos turizmo informacijos centras, Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras, Kretingos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Kretingos trečiojo amžiaus universitetas, Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos Grūšlaukės skyrius, Kretingos muziejus, Užimtumo tarnyba prie LR SADM Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Kretingos skyrius, Kretingos rajono kultūros centras, Kretingos rajono kultūros centro Raguviškių skyrius, Kretingos savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka.

Renginį pradėjo lektorė Ramunės Liukienė su paskaita: „Mokausi…Mokausi? Mokausi! Darnios asmenybės ir kokybiško gyvenimo pagrindai”. Klausytojai buvo sužavėti optimistišku, įkvepiančiu ir betarpišku lektorės bendravimu, įdomiu pasakojimu ir šilta renginio atmosfera.

Ne vienas buvo nustebintas, kiek Kretingos rajone esama kūrybingų, darbščių, nuostabių kūrėjų, kurie dalinasi su visais savo žiniomis, patirtimi ir išmintimi. Tad belieka išbandyti siūlomas veiklas ir visa širdimi pasinerti į mokymosi džiaugsmą!

Su renginio programa galite susipažinti ČIA.