Lapkričio 7 dieną, M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko respublikinė metodinė-praktinė konferencija „Inovatyvūs kūrybiškumo ugdymo būdai šiandienos darželyje“, skirta ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams, kurią organizavo Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ komanda.

⚜️⚜️⚜️

Konferencijoje dalyvavo per 100 dalyvių iš visos Lietuvos – konferencijos rengėjai sulaukė svečių ne tik iš Kretingos rajono ugdymo įstaigų, bet ir iš Palangos, Mažeikių, Kėdainių, Skuodo, Plungės, Šakių, Klaipėdos, Kelmės, Raseinių, Akmenės rajonų.

Konferenciją pradėjo Vika Gridiajeva, Kretingos rajono švietimo centro PPP skyriaus psichologė, pristačiusi pranešimą „Kūrybiškumo raida: kur stabdis, o kur greičio pedalas?“. Vėliau konferencijos dalyviams pristatyti žodiniai ir stendiniai pranešimai, suskirstyti į 4 potemes: „Kūrybinės provokacijos – mokytojo meistriškumas“, „Technologijų panaudojimas vaikų kūrybiškumo ugdymui“, „Visų vaikų įtrauktis – nuolatinė kūryba ir rezultato paieškos“, „Vaikai-lyderiai, vaikų idėjų įgyvendinimas“. Išklausius visų pranešimų, dalyvių laukė konferencijos refleksija ir apibendrinimas.

⚜️⚜️⚜️

Dėkojame direktorei Zitai Domarkienei, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Dianai Bakstienei ir visai l.-d. „Ąžuoliukas“ komandai, suorganizavusiai turiningą konferenciją ir prisidėjusiai prie ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų gerosios patirties sklaidos.