2023 m. spalio 11 d. Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos 3b klasės mokiniai, lydimi mokytojos Audronės Klapatauskienės, mokytojos padėjėjos Židrūnės Liaudinskienės ir karjeros specialistės Almos Slaboševičienės, lankėsi Kretingoje įsikūrusioje įmonėje UAB „Terekas“.

Vaikus pasitikusios šauniosios darbuotojos Justina ir Lina iškart paklausė, ar pradinukai žino, kas šioje įmonėje gaminama. Vienbalsiai buvo atsakyta, jog plastikinius buteliukus. Pasirodo, ne vieno mokinio tėvelis ar senelis čia dirba. Justina patikslino, jog UAB „Terekas“ gamina ir buteliukų gaminimo mašinas, kurias galėsime apžiūrėti.

Išvykos metu mokiniai pamatė ir sužinojo, iš ko ir kaip gaminamas plastikinis butelis, kur jis iš gamyklos keliauja toliau, kad buteliai gali būti įvairiausių formų, spalvų ir dydžių. Trečiokai galėjo apžiūrėti įrenginius, rankose palaikyti ruošinį, pamatyti, kaip iš jo „išpučiamas“ buteliukas. Už smalsumą ir aktyvų dalyvavimą vaikai buvo apdovanoti įmonės gaminamais buteliukais ir saldžiomis dovanomis. Kad saugiai grįžtų į mokyklą, visi gavo po firminį atšvaitą.

Dėkojame įmonei „Terekas“ už tokį turiningą priėmimą!