Pedagoginės psichologinės pagalbos skyriuje kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį 9 val. vyksta užsiėmimai vaikams ir tėvams drauge. Žaidimu, kūryba, emocinio intelekto lavinimu grįstus užsiėmimus veda psichologė Vika Gridiajeva ir socialinė pedagogė Dainora Kalniškienė.

Ką veikiame?

Kalbame apie savo jausmus, plečiame emocijų žodyną, piešiame, žaidžiame, statome, lipdome, kuriame, įsivaizduojame ir dar daug daug visko… Svarbiausia, kad patiriame bendrysę ir džiaugsmą būti drauge.

Kodėl tai svarbu?

Šiuolaikinėje visuomenėje mes tampame vartotojiški. Kartais nutinka taip ir santykyje su vaiku ar sutuoktiniu. Tad mes kviečiame tame gyvenimo greitkelyje sustoti ir valandėlei išlipti. Mūsų užsiėmimuose lankosi mamos ir tėčiai, kurie nori skirti 1 val. praleisti autentiško laiko kartu su savo 5-6 metų vaiku. Trejus metus iš eilės besitęsiantys užsiėmimai mums leidžia teigti, kad vaikams tai yra ypatingai džiuginantis laikas, o tėvams priminimas apie savo vidinį vaiką bei gyvenimo vertybes. Beje, ne paslaptis, kad būvimas kitų mamų ir tėčių draugijoje taip pat papildome vidinius resursus.

Ar galima….?
– Grupė yra atvira. Į ją galima prisijungti ir įpusėjus metams, tačiau svarbi registracija.
– Galima atsivesti brolį, sesę.
– Galima ateiti vienam iš suaugusiųjų, bet gali ateiti ir abu tėveliai.
– Gali grupę lankyti ir močiutės ir seneliai.
– Esame draugiški ir priimantys visus 5-6 metų vaikus. Džiaugiamės turėdami savo draugijoje drovių, nekalbančių, turinčių raidos sutrikimų vaikų. Kitakalbiškumas – mums taip pat ne problema. Juk 70 procentų mūsų bendravimo sudaro neverbalinė kalba 🙂

KAIP?

Registracija vyksta šioje formoje arba telefonu 8 647 622 05 SMS žnute parašant vaiko vardą, amžių ir lydinčio asmens vardą.

SULAUKUS REGISTRACIJOS PATVIRTINIMO, lauksime jūsų užsiėmime :

Pirmas užsiėmimas 2023 m. rugsėjo 29 d. 9 val.
Pedagoginės psichologinės pagalbos skyriuje, kuris įsikūręs J. Pabrėžos g. 8 , Kretinga.

Grupė – nemokama.