Gegužės 18 d. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos I-II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo pažintinėje išvykoje į Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centrą ir Klaipėdos turizmo mokyklą.

Pirmiausia aplankytas E. Galvanausko profesinio mokymo centras, susipažinta su apdailininko, fasadų šiltintojo, apdailos ir pastolių montuotojo, dažytojo-tinkuotojo, baldžiaus, slaugytojo padėjėjo, masažuotojo, paramediko profesijomis ir mokymo programomis. Mokiniai apžiūrėjo mokymo klases, praktiškai pabandė atlikti vieną ar kitą užduotį.

Klaipėdos turizmo mokyklos atstovai pristatė virėjo, padavėjo ir barmeno, konditerio, biuro administratoriaus profesijas.

Mokiniai išsamiai susipažino su šiose mokyklose siūlomomis studijuoti specialybėmis bei apžiūrėjo visą mokyklų infrastruktūrą – mokymo klases, poilsio, aktyvaus laisvalaikio zonas, bendrabučius.
Kai kam ši išvyka buvo proga priimti lemiamą sprendimą – kur mokytis ir kuo būti, nes nieko nėra geriau kaip pačiam pamatyti ką siūlo viena ar kita mokslo įstaiga.

Karjeros specialistė Alma Slaboševičienė