2023 m. gegužės 20 d. kviečiame atvykti prie Kretingos muziejaus į organizuojamą Žemaitijos etnografinio regiono tradicinių amatų centrų sueigą „Darbs meistrą kuolėj“.
 
Žemaitijos etnografinio regiono tradicinių amatų centrų sueigoje susitiks Klaipėdos rajono tradicinių amatų, Šiaulių rajono savivaldybės etninės kultūros ir tradicinių amatų, Platelių dvaro sodybos tradicinių amatų centrų, Tradicinių amatų centro Švėkšnoje, Kretingos muziejaus tradicinių amatų centro ir Kretingos rajono tautodailininkų klubo „Verpstė“ bendruomenės.
 
Susitiks, kad parodytų, jog tradicijos, papročiai, senieji amatai ir menai yra atpažįstami ir šiuolaikinio žmogaus gyvenimo tėkmėje.
 
Renginio metu tiek suaugę, tiek mažesnieji turės galimybę kurti ateities miesto dėlionę, lipdyti senovines puodynes, tapyti, žaisti, pažinti gyvūnų pasaulį. Pasiklausyti Kretingos rajono kultūros centro liaudies muzikos kapelų muzikos ir lietuvių folkloro grupės „Atalyja“ koncerto.
 
Laukiame visų bičių medumi kvepiančioje tradicinių amatų centrų sueigos erdvėje. Susėskime ant atsinešto pledo, atsiremkime vienas į kitą, pasidalinkime su kaimynu sumuštiniu, vandens gurkšniu ir jausmu, kad esame vienos bendruomenės, vieno krašto žmonės.
 
Kultūros ir sporto skyriaus informacija