Kretingos r. Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ mokytojų komanda – Edita Kaniavienė, Aurelija Domarkienė, Rūta Domarkienė – vasario-kovo mėn. organizavo tęstinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektą „Mano Lietuva – iš daug dalelių“.

Siekiant ugdyti vaikų tautinę savimonę, kultūrinį tapatumą, stiprinti ryšį su gimtuoju regionu, šiuo projektu buvo siekta skatinti šalies ir užsienio ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendradarbiavimą. Projekte dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai iš 63 įvairių Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir 4 užsienio šalių: Airijos, Anglijos, Turkijos, Norvegijos. Dalyviai, naudodami STEAM metodikos elementus, pasirinktomis kūrybinės raiškos priemonėmis, internetinės dėlionės intuityviais įrankiais, kūrė savo gyvenamosios vietovės žymius, išskirtinius vaizdus.

Iš dalyvių atsiųstų dėlionių sukurtas interaktyvus Lietuvos žemėlapis, kuriuo bus galima pasinaudoti ugdomojoje veikloje.

Dėkojame Salantų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Rasa“ direktoriaus pavaduotojai Daivai Pučkorienei ir mokytojoms už iniciatyvą!

Interaktyvų Lietuvos žemėlapį galite peržiūrėti čia.