Šiltais įspūdžiais, patirtimi ir gera nuotaika mokiniai dalinosi grįžę iš Klaipėdos E. Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filialo. Čia jie sužinojo apie galimybes mokytis jaunimo klasėje baigus 7 klasės, o baigus 8 klases mokytis I ir II gimnazijos klasėse, tuo pačiu išbandant pasirinktos profesijos modulį.

Džiugu, kad daujotukus pasitiko ir su profesinio mokymo programomis supažindino ne tik mokyklos pedagogai, bet ir mokiniai lyderiai, baigę mūsų progimnaziją ir pasirinkę šią mokyklą. Jie nuoširdžiai papasakojo savo sėkmės istoriją, pasidalino įspūdžiais iš Esamus+ programos viešint Italijoje ir Lenkijoje. Taip pat mielai aprodė transporto priemonių remonto laboratoriją, net pakvietė pabandyti vairuoti traktorių, išmanųjį simuliacinį suvirinimo prietaisą ir prisiliesti prie mechatronikos subtilybių.

Smagiausia dalis – virtuvės laboratorijoje, kurioje buvo proga patiems išbandyti sausainių dekoravimą ir mokytis šventiškai paserviruoti stalą dviems asmenims. Po tokių intensyvių veiklų buvo gera gurkšnoti arbatą, skanauti pačių dekoruotus sausainius ir dalintis įspūdžiais. Laikas prabėgo akimirksniu. Atsisveikinant net keletas mokinių pažadėjo lydinčiai neformaliojo švietimo organizatoriai Ievai Šiaulytei, kad rudenį sugrįš ir savo karjeros kelionę tęs būtent šioje mokykloje.

Dėkojame karjeros specialistei Indrei Kovalskei ir juos lydėjusiai socialinei pedagogei Romai Staškauskienei už suorganizuotą išvyką.