Gegužės 10 d. pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologė Vika Gridiajeva kvietė l.- d. „Ąžuoliukas” darbuotojus į savirefleksijos užsiėmimą. Tikimės, kad tai taps kasmetinė tradicija, kuri skatins mokytojus, visus darbuotojus kelti klausimus apie motyvaciją darbe, svarstyti apie sau keliamus tikslus, o svarbiausia – ugdyti psichologinį atsparumą, kuris yra būtinas šiame darbe, nes, kaip žinia, ugdymo įstaigų darbuotojai – yra tie žmonės, kurie yra aukštos rizikos grupėje susidurti su psichologiniu perdegimu.
Šiandien dalyvius kvietėme svarstyti, kurią savaitės dieną jaučiasi labiausiai motyvuoti, ir kaip mano, kodėl? Kuris metu mėnuo yra pats mėgstamiausias darbe ir kodėl?
Ieskojome ryšių tarp to ką gyvenime darome, ko norime ir ką galime… Ar kada susimąstėte, kad daug žmonių gyvena norėdami vieno, o darydami visai ką kitą? Ar jūs, skaitytojau, būtumėte vienas jų?
Kviečiame šiuo sudėtingu visiems periodu, nesibaigiančių apribojimų akistatoje, rūpintis savo ir artimųjų psichologine būsena.