Balandžio 4d. 16 jaunuolių iš Klaipėdos miesto Saulėtekio progimnazijos kartusu savo mokytojais dalyvavo renginyje – „Pasimatuok dailės terapeuto, psichologo profesiją“. Kretingos raj. švietimo centro pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologe Vika Girdiajeva moksleiviams papasakojo apie psichologo profesiją – kokiomis savybėmis turi pasižymėti, kokius turėti įgūdžius ir kas svarbiausia dirbant tokį darbą. Jaunuoliai ne tik klausėsi, bet ir praktiškai bandė meninės raiškos būdu pažinti save, analizavo savo ir draugų piešinius, elementų reikšmes, gilino žinias apie kūno kalbą ir žmonių emocijas.
Kovo 27 dieną vyko paskaita „Jeigu tėvai turėtų pasiekimų knygelę“ mokykloje-darželyje Žibutė. Paskaitą vedė psichologė Vika Gridiajeva. Renginio metu buvo kalbama apie tėvų įtaką vaikų mokymosi motyvacijai, pamokų lankomumui ir elgesiui klasėje.

2019 m. vasario 21 d. Pedagoginės psichologinės pagalbos skyriuje prasidėjo tęstiniai mokymai naujai pradėjusiems dirbti mokytojų padėjėjams: atvejų analizė „Mokytojo padėjėjo vaidmuo mokykloje“. Mokymai vyks kas mėnesį ir juos ves PPP skyriuje dirbantys specialistai: psichologai, spec. pedagogai, logopedas, socialinis pedagogas.

Informaciją parengė socialinė pedagogė Dainora Kalniškienė

Nariai
104
Straipsniai
429
Straipsnių peržiūros
1087805

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine