Daugumai tėvų pažįstamos šios situacijos:
  • Išsimušate iš vėžių, kai vaikas iškrečia ką nors netikėto ir jūsų auklėjimo pastangos subyra į šipulius;
  • Į vaiko kambarį „neįmanoma įkelti kojos“;
  • Svajojate apie sutarimą ir ramybę, kur rytais ir vakarais nėra erzelio, konfliktų, durų trankymo;
  • Vaikas dažnai „pameta ausis“, per daug laiko praleidžia prie TV ar mobilaus telefono, nenori bendrauti ar prisidėti prie bendrų reikalų.

Jei šie ir kiti auklėjimo klausimai aktualūs ir Jums, kviečiame ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių mokinių tėčius ir mamas registruotis į „TĖVŲ GRUPĘ“.

Renkama nauja grupė, skirta tėvams, norintiems geriau suprasti savo vaikus. Tai vaikų auklėjimo įgūdžius lavinanti programa, pagrįsta Alfred Adler, Rudolf Dreikurs ir kitų individualiosios psichologijos autorių ir praktikų idėjomis.

Vaikai tėvų grupėje nedalyvauja. Vienos šeimos nariams toje pačioje grupėje dalyvauti nerekomenduojame.

Grupės trukmė: 8 susitikimai po 2 val.
Grupė vyktas: trečiadieniais.
Grupes veda: psichologė Dalia Mikalauskienė.
Vieta: Kretingos rajono švietimo centras Pedagoginės psichologinės pagalbos skyrius, J. Pabrėžos g. 8, Kretinga.
Papildoma informacija: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 8 445 78939, 8 674 13759
2020 sausio mėn. 18 d. vyko paskaita „Autizmo spektro sutrikimai ir jų įtaka psichosocialinei adaptacijai”. Paskaitą vedė lektorė – PPP skyriaus logopedė Raminta Staškauskienė Kretingos rajono švietimo centro suaugusiųjų ir jaunimo mokymo skyriaus bendruomenei.
Balandžio 4d. 16 jaunuolių iš Klaipėdos miesto Saulėtekio progimnazijos kartusu savo mokytojais dalyvavo renginyje – „Pasimatuok dailės terapeuto, psichologo profesiją“. Kretingos raj. švietimo centro pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologe Vika Girdiajeva moksleiviams papasakojo apie psichologo profesiją – kokiomis savybėmis turi pasižymėti, kokius turėti įgūdžius ir kas svarbiausia dirbant tokį darbą. Jaunuoliai ne tik klausėsi, bet ir praktiškai bandė meninės raiškos būdu pažinti save, analizavo savo ir draugų piešinius, elementų reikšmes, gilino žinias apie kūno kalbą ir žmonių emocijas.
Kovo 27 dieną vyko paskaita „Jeigu tėvai turėtų pasiekimų knygelę“ mokykloje-darželyje Žibutė. Paskaitą vedė psichologė Vika Gridiajeva. Renginio metu buvo kalbama apie tėvų įtaką vaikų mokymosi motyvacijai, pamokų lankomumui ir elgesiui klasėje.

2019 m. vasario 21 d. Pedagoginės psichologinės pagalbos skyriuje prasidėjo tęstiniai mokymai naujai pradėjusiems dirbti mokytojų padėjėjams: atvejų analizė „Mokytojo padėjėjo vaidmuo mokykloje“. Mokymai vyks kas mėnesį ir juos ves PPP skyriuje dirbantys specialistai: psichologai, spec. pedagogai, logopedas, socialinis pedagogas.

Informaciją parengė socialinė pedagogė Dainora Kalniškienė

Nariai
108
Straipsniai
470
Straipsnių peržiūros
1251759

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine