Semiplius
Registracija
Registracija
Naujienraštis

Šių metų vasario 25 dieną vyko nuotolinė 5-12 klasių Lietuvos mokinių dailės olimpiada. Olipiados rajono etape dalyvavo net 46 mokiniai. Olimpiada vyko dviem etapais: pirmojo metu dalyviai atliko darbus tema „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės‟ (darbai buvo atliekami tiesiogiai, įsijungus kameras), o antrojo etapo metu kiekvienas mokinys pristatė juos vertinimo komisijai. 5-7 klasių grupėje prizines vietas užėmė ir nominacijas gavo:

  • Nominaciją už temos atskleidimą – Viltė Saudargaitė, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos 6 kl. mokinė, paruošė Živilė Sabaliauskaitė, dailės mokytoja metodininkė;
  • Nominacija už technikos pasirinkimą – Eva Pilibaitytė, Kretingos meno mokyklos 7 kl. mokinė, paruošė Birutė Česnauskienė, dailės mokytoja metodininkė;
  • Nominacija už tapybiškumą – Aušra Gumuliauskaitė, Kretingos meno mokyklos 5 kl. mokinė, paruošė Birutė Česnauskienė, dailės mokytoja metodininkė;
  • III vieta – Amanda Alminaitė, Kretingos rajono Salantų gimnazijos 6 kl. mokinė, paruošė Rimantas Jonušas, vyresnysis dailės mokytojas;
  • III vieta – Smiltė Bistrovaitė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos 5 kl. mokinė, paruošė Ona Viskontienė, dailės mokytoja;
  • III vieta – Austėja Kaulickytė, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos 6 kl. mokinė, paruošė Živilė Sabaliauskaitė, dailės mokytoja metodininkė;
  • II vieta – Austėja Rusytė, Kretingos meno mokyklos 6 kl. mokinė, paruošė Birutė Česnauskienė, dailės mokytoja metodininkė;
  • II vieta – Dinara Piaulokaitė, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro 7 kl. mokinė, paruošė Renata Rusteikienė, dailės vyresnioji mokytoja;
  • I vieta – Karolina Kasnauskė, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 7 kl. mokinė, paruošė Liuda Liaudanskaitė, dailės mokytoja metodininkė.

8-12 klasių grupėje prizines vietas užėmė ir nominacijas gavo:

  • Nominacija už temos atskleidimą – Brigita Pilybaitytė, Kretingos Simono Daukanto progimnazijos 8 kl. mokinė, paruošė Živilė Sabaliauskaitė, dailės mokytoja metodininkė;
  • Nominacija už technikos pasirinkimą – Roberta Skališiūtė, Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos 8 kl. mokinė, paruošė Ramunė Grikštaitė, dailės mokytoja metodininkė;
  • Nominacija už tapybiškumą – Aleksandra Misiūnaitė, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos 10 kl. mokinė, paruošė Valdonija Karaliūnienė, dailės mokytoja ekspertė;
  • III vieta – Emilija Rimutytė, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos 8 kl. mokinė, Onutė Viskontienė, dailės mokytoja;
  • III vieta – Greta Intaitė, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 10 kl. mokinė, paruošė Liuda Liaudanskaitė, dailės mokytoja metodininkė;
  • III vieta – Ieva Pabrėžaitė, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos 12 kl. mokinė, paruošė Renata Rusteikienė, dailės vyresnioji mokytoja;
  • II vieta – Viktorija Rutonytė, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos 9 kl. mokinė, paruošė Valdonija Karaliūnienė, dailės mokytoja ekspertė;
  • II vieta – Angelina Gražulytė, Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos 10 kl. mokinė, paruošė Valdonija Karaliūnienė, dailės mokytoja ekspertė;
  • I vieta – Rugilė Beržonskytė, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 11 kl. mokinė, mokytoja Liuda Liaudanskaitė, dailės mokytoja metodininkė.
  • Į kitą etapą deleguojama Rugilė Beržonskytė, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos mokinė. Sveikiname visus nominantus bei prizinių vietų laimėtojus, o Rugilei Beržonskytei linkime sėkmės šalies etape.

Kviečiame aplankyti virtualią parodą ir pasigrožėti Olimpiados dalyvių darbais.

Joomla templates by Joomlashine