Semiplius
Registracija

Šių metų kovo 7 d. vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Lietingas šeštadienio rytas neišgąsdino dalyvių, kurie atvyko į Kretingos rajono M.Valančiaus viešąją biblioteką iš 12 skirtingų rajonų: Skuodo, Palangos, Šilalės, Šilutės, Pagėgių, Mažeikių, Klaipėdos, Kretingos, Rietavo, Plungės, Telšių ir Šiaulių miesto. Laimėtojai iš savo rajonų puikiai pasirodė. Visi dalyviai buvo verti apdovanojimų. Viso išrinkti net 7 I-jų vietų laimėtojai.

Respublikiniame etape 5 – 8 kl. amžiaus grupėje dalyvaus Mažeikių ir Klaipėdos rajono dalyviai. 9 – 12 kl. amžiaus grupę atstovaus Skuodo, Plungės ir Rietavo dalyviai. Literatūrinių kompozicijų grupėje šalies etape dalyvaus Klaipėdos ir Mažeikių rajono kolektyvai. Sveikiname visus dalyvius, labai džiaugiamės savo miesto dalyvėmis iš M. Daujoto progimnazijos ir Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos, kurios garbingai užėmė II vietas skirtingose amžiaus grupėse.

Dėkojame komisijos pirmininkei Danutei Vaigauskaitei, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto Teatro katedros vedėjai, scenos kalbos pedagogei ir menotyros daktarei, kuri šiltu bendravimu ir nuoširdžiu žodžiu išsklaidė jaudulį ir nerimą dalyviams. Taip pat dėkojame Irmai Šedienei, Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojai ekspertei ir Vitalijai Brunalienei, Kretingos rajono Kartenos mokyklos-daugiafunkcio centro lietuvių kalbos mokytojai metodininkei, kad jos savo laisvą šeštadienio rytą iškeitė į darbą komisijoje. Ačiū komisijai už dosnius įvertinimus. Taip pat dėkojame Jurgiui ir Arvydei savo noru sutikus būti puikiais šio konkurso vedančiaisiais.

Ir dar labai norime padėkoti Kretingos rajono M.Valančiaus bibliotekai priėmus mus į savo šiltas ir jaukias patalpas. Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklai už dovanotas knygas.

Tikiuosi visi dalyviai ir atlydėję asmenys liko patenkinti ir geros nuotaikos. Linkime didžiulės sėkmės Respublikiniame etape Mažeikiuose!

Nariai
108
Straipsniai
461
Straipsnių peržiūros
1173185

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine