Semiplius
Registracija
Registracija

Kretingos rajono švietimo centre lapkričio 9 dieną vykusiame „Oho“ žurnalo komandiniame kryžiažodžių sprendimo turnyre iš viso dalyvavo net 20 komandų. Aštuntąjį kartą Centro neformaliojo švietimo skyriaus organizuotame renginyje dalyvavo kryžiažodžių mėgėjai iš Kretingos rajono, Klaipėdos, Vėžaičių, Biržų miesto ir rajono, Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio, Kupiškio, Vilniaus.

Komandos per dvi valandas turėjo atlikti 25 užduotis ir galėjo daugiausiai surinkti 107 balus. Kova vyko atkakli - visi dalyviai užduotims išnaudojo visą tam skirtą laiką.

Šiemet sėkmingiausiai kryžiažodžius sprendė šiaulietės Ieva Griniūtė ir Aušra Sluoksnaitienė. Daugkartinės turnyro nugalėtojos kretingiškės Kamilė Vilimaitė ir Dalia Vilimienė šiemet liko antroje vietoje. Trečiąją vietą užėmė Deividas Abramavičius ir Algirdas Garbauskas iš Biržų rajono.

Renginį organizavusios Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja Rasa Jusčienė ir metodininkė Vilija Kontrime pasidžiaugė, kad šiais metais komandų buvo beveik dvigubai daugiau nei pernai.

Organizuojant turnyrą jau ne pirmus talkino asociacijos Kretingos TAU studentės Stanislava Butkutė ir Regina Končienė.

Joomla templates by Joomlashine