Semiplius
Registracija

2017 m. balandžio 3-4 d. Ispanijoje, Reus mieste vyko antrasis Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių projekto „Promoting Third Age Education“ partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Kretingos rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja Aurelija Jedenkienė ir metodininkė Gėnė Benetienė. Renginį organizavo projekto partneris iš Ispanijos – konsultacijų ir mokymo centras DomSpain.

Pirmąją susitikimo dieną projekto partneriai lankėsi suaugusiųjų mokymo(-si) centre „Centre del Civic Carme“, susitiko su centro trijų filialų atstovais, pasidalino gerąja patirtimi rengiant ir įgyvendinant neformaliojo suaugusiųjų švietimo programas. Praktinių veiklų metu buvo aptarta projekto eiga, rezultatai, pristatytos atliktų tyrimų įžvalgos, kuriomis remiantis bus rengiamos keturios ilgalaikės kursų programos suaugusiems, susitarta dėl tolimesnio bendravimo ir bendradarbiavimo normų. Vakare norintys buvo pakviesti stebėti tris skirtingo lygio anglų kalbos pamokas vedamas suaugusiems.

Antrąją dieną dalyviai aptarė projekto interneto platformos rengimo ir administravimo strategiją, veiklų ir rezultatų sklaidos planą bei tolimesnius veiksmus įgyvendinant projektą. Susitikimo baigiamoji dalis vyko Reus miesto savivaldybėje, dalyvaujant miesto tarybos ir švietimo departamento atstovams, kur dalyviams buvo įteikti dalyvavimo susitikime sertifikatai.

Neformalusis suaugusiųjų švietimas neįsivaizduojamas be kultūrinio pažinimo. Dviejų dienų susitikimo metu partneriai domėjosi ne tik neformaliojo suaugusiųjų švietimo subtilybėmis Ispanijoje, bet turėjo galimybę susipažinti su Ispanijos Katalonijos regiono kultūra, tradicijomis ir architektūra: lankėsi itin moderniame interaktyviame žymaus Katalonijos architekto, modernizmo stiliaus pradininko Antoni Gaudi muziejuje, ragavo tradicinius Ispanijos patiekalus, susipažino su vermuto gamybos procesu.

Kitas partnerių susitikimas – 2017 m. spalio trečia savaitė, Liublianoje, Slovėnijoje.

Susitikimo Reus programa

 
Nariai
104
Straipsniai
419
Straipsnių peržiūros
1052581

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine