Lapkričio 14-19 dienomis Kretingos mieste ir rajone vyko suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi spalvos“ renginiai. Į šią gražią iniBaubliaiciatyvą, skatinančią suaugusiuosius dalyvauti mokymosi visą gyvenimą procese, įsitraukė įvairios Kretingos miesto ir rajono įstaigos: Kretingos rajono švietimo centras, Kretingos rajono Grūšlaukės, Jokūbavo Antano Stulginskio ir Baublių mokyklos-daugiafunkciai centrai, Kretingos muziejus, Kretingos rajono kultūros centro Rūdaičių skyrius, lopšeliai-darželiai „Eglutė“ ir „Žilvitis“.
Savaitė džiugino renginių gausa (vyko 17 renginių) ir įvairove. Savaitės renginiuose dalyvavę 449 Kretingos miesto ir rajono suaugusieji turėjo galimybę klausytis įvairių temų psichologinių paskaitų, dalyvauti fizinio aktyvumo, meninio skaitymo popietėse, bendrųjų ir kūrybinių kompetencijų tobulinimo edukaciniuose, praktiniuose užsiėmimuose-kūrybinėse dirbtuvėse, muzikos/dailės terapijoje, ekskursijoje, intelektualiniame žaidime, meninės raiškos projekte-festivalyje, bei konferencijoje.
Dėkojame suaugusiųjų savaitės organizatoriams ir renginių vedėjams už nuoširdų darbą skatinant rajono suaugusiuosius nesustoti ir kasdien eiti naujų ieškojimų ir atradimų keliu.
Anzela

 Rudaiciai

 Lagunavicius

 Jolanta

Aurelija Jedenkienė, Kretingos rajono švietimo centro direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui

Nariai
108
Straipsniai
470
Straipsnių peržiūros
1234997

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine