„Tavo erdvė“ atsidaro ir visų norinčiųjų laukia kiekvieną dieną nuo 11.00 val. iki 20.00 val.!
Kiekvieną jaunuolį „Tavo erdvėje“ sutinka jaunimo darbuotoja, pasiruošusi išklausyti, padėti esant poreikiui spręsti įvairiausias problemas – nuo namų darbų atlikimo iki pagalbos ieškant ir randant darbą.
„Tavo erdvėje“ vyksta:
  • Atviros popietės ir vakarai – čia galima susitikti su draugais, žaisti stalo žaidimus (Uno kortos, Janga, Monopolis, ...), bendrauti prie arbatos puodelių, naudotis NEMOKAMU Wi-fi ryšiu, žaisti Play Station žaidimus, žiūrėti sporto varžybas, kino filmus, užsiimti kūrybine veikla – piešti, gaminti įvairias dekoracijas. Galima ir nieko neveikti – tiesiog ateiti ir ... „pakimarinti“.
  • Gitaros pamokos – kartą į savaitę (dažniausiai penktadieniais) vyksta gitaros pamokos, kurias veda atviros erdvės savanorė. Aukštų rezultatų nesiekiame – visas dėmesys koncentruojamas į procesą, kur jaunas žmogus turi galimybę „prisiliesti“ prie muzikavimo, išmokti nors minimaliai groti gitara. Čia taip pat vyksta kuriančio ir muzikuojančio jaunimo akustiniai vakarai, kuriuose jaunuoliai gali atsipalaiduoti pasinerdami į muzikos pasaulį.
  • Renginiai – organizuojami įvairūs renginiai su kviestiniais, jaunimui įdomiais žmonėmis: sporto varžybos, stalo teniso, biliardo turnyrai, rankų lenkimo varžybos, įvairūs proginiai, teminiai renginiai („Švenčiame Užgavėnes“, „Įsimylėjėlių diena“, Advento popietė „Spalvotas gyvenimas“, „Šv. Kalėdų vaišės ir žaidimai“, „Šv. Velykų vaišės ir žaidimai“, mokslo metų baigimo šventė „Game over“ ir t.t.), netradiciniai renginiai – „Filmų naktis“. Jaunuoliai gali inicijuoti ir organizuoti jiems patinkančius renginius patys. Jei tik turi idėjų – visos sąlygos bus suteiktos!
  • Kulinariniai užsiėmimai – ypač didžiulio jaunų žmonių susidomėjimo sulaukusi veikla. Šiuose užsiėmimuose jaunuoliai susipažįsta su žmogaus organizmui sveiku ir naudingu maistu, jo gaminimo būdais. Jaunuoliai su jaunimo darbuotoja nusprendžia, ką gamins, kas už ką bus atsakingas.
  • Gerumo akcijos – atviroje jaunimo erdvėje su jaunuoliais vykdome gerumo akcijas – jaunuoliai gamino lauko namelius bešeimininkėms katėms, gyvenančioms gyvūnų prieglaudoje, konstravo ir kabino inkilus paukščiams, lankė ir maisto atsargomis pildė Kretingoje įrengtas kačių šėryklas. Gaminame būdas prieglaudoje gyvenantiems šunims.
  • Išvykos – karts nuo karto, atviros jaunimo erdvės lankytojai vyksta į edukacines išvykas. Lankėmės VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos Karklės atraminiame punkte, kur jaunuoliai susipažino su pasieniečių darbu, darbo priemonėmis, stebėjo kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymus. Planuojamos pažintines išvykas į didžiąsias vakarų Lietuvos gamyklas.
KONTAKTAI
Darbo laikas: 11.00 - 20.00 val.
El. p.: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Erdvėje tikrai netrūksta humoro, juoko ir geros nuotaikos! Ateik!
Nariai
76
Straipsniai
277
Straipsnių peržiūros
456572

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine