2017-2018 M. M. ATOSTOGŲ DATOS IR PUSMEČIŲ TRUKMĖ
Mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia – 2017 m. rugsėjo 1 d.:
Klasė Ugdymo proceso pabaiga Ugdymo proceso trukmė savaitėmis ir dienomis
9-10 jaunimo klasės 2018-06-15 36 – 181 ugdymo diena
7-10 suaugusiųjų klasės 2018-06-15 36 – 181 ugdymo diena
3G klasė 2018-06-15 36 – 181 ugdymo diena
4G klasė 2018-05-25 33 – 166 ugdymo dienos
Ugdymo procese skiriamos atostogos:
Rudens atostogos 2017 m. spalio 30 d. – lapkričio 3 d.
Žiemos (Kalėdų) atostogos 2017 m. gruodžio 27 d. – 2018 m. sausio 3 d.
Žiemos atostogos 2018 m. vasario 19 d. – vasario 23 d.
Pavasario (Velykų) atostogos 2018 m. balandžio 3 d. – balandžio 6 d.*
Vasaros atostogos: 7-10 kl., 3G kl. – 2018 m. birželio 18 d. – 2018 m. rugpjūčio 31 d.
Vasaros atostogos: 4G kl. – brandos egzaminų sesijos pabaiga – 2018 m. rugpjūčio 31 d.
*Jeigu 4G klasės mokinys laiko pasirinktą brandos egzaminą ar įskaitą pavasario (Velykų) atostogų metu, atostogų diena, per kurią jis laiko egzaminą ar įskaitą, nukeliama į artimiausią darbo dieną po atostogų. Jeigu 4G klasės mokinys laiko pasirinktą brandos egzaminą ugdymo proceso metu, jo pageidavimu gali būti suteikiama laisva diena prieš brandos egzaminą. Ši diena įskaičiuojama į ugdymo dienų skaičių.
TVARKOS APRAŠAI
INFORMACIJA MOKINIŲ TĖVAMS
Konsultacijos jaunimo klasių mokinių tėvams
Mokytojo vardas, pavardė Dalykas Konsultacijos diena, valanda, kabinetas
Edita Bugenienė Rusų kalba Ketvirtadienis
13.15-14.00 val.
34 kab.
Eglė Bugenytė-Šoblinskė Anglų kalba Trečiadienis
13.25-14.10 val.
38 kab.
Regina Burbienė Dailė Penktadienis
9.15-10.15 val.
37 kab.
Arvydas Bušeckas Kūno kultūra Antradienis
10.10-10.55 val.
(Sporto mokyklos salė)
Rasa Gadeikytė Ekonomika ir verslumas, pilietiškumo pagrindai Pirmadienis
10.30-11.30 val.
36 kab.
Lijana Galdikienė Chemija Ketvirtadienis
13.15-14.15 val.
4 kab.
Julė Gribytė Matematika Penktadienis
13.15 -14.00 val.
32 kab.
Veronika Kauliuvienė Biologija Antradienis
17.15-18.15 val.
4 kab.
Danutė Ramonienė Informacinės technologijos Pirmadienis
13.25-14.10 val.
35 kab.
Aldona Riepšienė Istorija Trečiadienis
14.10-15.05 val.
39 kab.
Dalia Stirblienė Geografija Penktadienis
12.30-13.15 val.
39 kab.
Laimutė Šiaulienė Muzika Trečiadienis
10.10-10.55 val.
38 kab.
Zenonas Vičiulis Fizika Penktadienis
11.05-11.50 val.
4 kab.
Vaiva Žekonienė Lietuvių kalba Penktadienis
12.30-13.15 val.
33 kab.
Nariai
72
Straipsniai
243
Straipsnių peržiūros
305028

Prisijungimas

Joomla templates by Joomlashine