Semiplius
Registracija
Registracija

Informuojame, jog konkursas „Šv. Raštas – Dievo laiškas mums“ birželio 5 dieną Viešojoje įstaigoje Pranciškonų gimnazijoje neįvyks.

Laikas negailestingai greitai bėga, dar vieneri mokslo metai artėja link pabaigos. Kretingos rajono švietimo įstaigų direktorių pavaduotojai susirinko į tradicinį mokslo metų aptarimą netradicinėse erdvėse bei naujų minčių, idėjų pasisėmimą pas kolegas. Jiems organizuota išvyka į Šilutės rajono švietimo įstaigas. Edukacinės programos „Pasidalytosios lyderystės principų plėtojimas siekiant kiekvieno vaiko/mokinio sėkmės“ pranešimai išklausyti Šilutės pirmojoje gimnazijoje, Žibų pradinėje mokykloje, lopšelyje-darželyje „Žibutė“, Jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre, Kintų pagrindinėje mokykloje ir daugiafunkciame centre. Švietimo įstaigų komandos parodė ir pristatė įstaigų edukacines aplinkas, nuoširdžiai dalijosi patirtimi apie mokinių/vaikų ugdymo(-si) pasiekimų gerinimo metodus, formas siekiant kiekvieno vaiko/mokinio sėkmės. Didelis dėmesys skiriamas asmenybės ūgčiai ir mokinio brandai, pilietiškumo ugdymui ir mokinių savivaldai, netradicinėms, integruotoms pamokoms/veikloms.

Pažintinė kultūrinė ekskursija laivu po Pamario kraštą džiugino maloniais vaizdais, šilta bendryste.

Švietimo centro neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė Gėnė Benetienė

Kūrybine veikla žmogus teigia gyvenimą, išreiškia save. Kūryba žmones vienija, – taip išryškėja pirminė kūrybos esmė – meilė gyvenimui.

Kretingos rajono pedagogai su didele meile kūrė darbus, o susivienijo parodoje „Dovana Lietuvai“. Spalvingi, įvairia technika atlikti darbai: paveikslai, staltiesėlės, servetėlės, keramikos bei velti darbai, sodai, dekupažo technika puošti ir kitokie suvenyrai laukia, kad juos aplankytumėte, įvertintumėte, pasidžiaugtumėte.

Kretingos rajono švietimo centro neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė Gėnė Benetienė

Didžiausia ir sėkmingiausia pasaulio vaikų gerove besirūpinanti organizacija UNICEF Lietuvoje jubiliejinius 25-uosius veiklos metus pažymės masiškiausiu UNICEF vaikų bėgimu. Šį pavasarį UNICEF bėgimai „Už kiekvieną vaiką“ vyks net 5 Lietuvos miestuose, o kilniam tikslui suburs daugiau nei 10 tūkst. šalies vaikų. O jubiliejinis vaikų bėgimas išsiskirs ne tik išsiplėtusia geografija ir dalyvių gausa, bet ir specialia programa.

„Pasaulinės UNICEF organizacijos komitetas Lietuvoje buvo įkurta 1993 m. vasario 16 d. Tad kai visi kartu šventėme Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį UNICEF Lietuva suskaičiavo 25-uosius veiklos metus mūsų šalyje. Jubiliejinius metus UNICEF Lietuva vėl paminės ir atšvęs kviesdama kovoti už kiekvieno vaiko gerovę Lietuvoje ir pasaulyje,“ – sako UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

Pirmasis mažuosius bėgikus sutelks gimtadienį švęsti pasiruošęs Kaunas (gegužės 18 d.), estafetę perims dvasinės atgaivos ir kultūros centras Kretinga (gegužės 27 d.), bėgimo tradicijomis garsėjanti ir Europos sporto miestu paskelbta Klaipėda (birželio 2 d.) bei seniausias ir didžiausias šalies kurortas Druskininkai (birželio 8 d.). Didysis bėgimo finalas vyks Vilniuje birželio 15 d.

UNICEF vaikų bėgimą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Taip pat prie bėgimo prisijungs kaip niekad daug žinomų žmonių, o vaikų laukia konkursai, įvairios veiklos, siurprizai, daug geros nuotaikos ir ryškių visam gyvenimui išliksiančių atsiminimų.

„UNICEF vaikų bėgimas – tai unikali galimybė didžiuotis savo šalimi, jaustis svarbiais ir būti aktyviais pasaulio piliečiais. Dar daugiau – tai puiki galimybė skleisti žinią pasauliui apie Lietuvą ir valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą ypatingą Lietuvos vaikų dovaną Mozambiko vaikams,“ – sako Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

Per šešerius metus vargingiausių pasaulio šalių vaikams skirtuose UNICEF vaikų bėgimuose dalyvavo daugiau kaip 10,3 tūkst. mažųjų bėgikų, padariusių per 7,7 mln. žingsnių. Vaikams iš skurstančių šalių paaukota 56 632 eurai, kurie išgelbėjo 7 079 dėl prastos mitybos išsekusius vaikus Mozambike ir Malavyje bei padėjo nuo tymų paskiepyti 10 tūkst. Nepalo vaikų.

Registruotis galite jau dabar: registracija.

Daugiau informacijos rasite čia: skaityti daugiau.

Darbščios rankos paima adatą, įveria spalvotą siūlą ir drobėje prasideda tūkstančio dygsnelių šokis. Šokis tampa spalvingais, nuotaikingais, kryželiu siuvinėtais senjorės Aldonos Stakėnienės paveikslais. Paveiksluose gamtos grožybės: gėlės, paukščiai, žvėrys, peizažai... pamatykite šį grožį ir Jūs, aplankykite parodą „Tūkstančio dygsnelių šokis“.

Kretingos rajono švietimo centro neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė Gėnė Benetienė

Išvykstame iš Kretingos, grįžtame į Kretingą, pasakojame apie Kretingą, kviečiame aplankyti Kretingą. Kretingos TAU klubo „Foto akimirka“ devyni nariai kviečia pamatyti Kretingą, užfiksuotą jų nuotraukose. Švietimo centre kviečiame aplankyti fotografijų parodą „Kretinga – tavo magiška galia“.

Kretingos rajono švietimo centro neformaliojo švietimo skyriaus metodininkė Gėnė Benetienė

Informuojame apie keičiamą renginio laiką: festivalis „Tartum lengvas pienės pūkas“ Simono Daukanto progimnazijoje vyks 2018 m. kovo 29 d. 10.00 val.
2018 m. vasario 22–23 d. Kretingos rajono švietimo centre vyko ketvirtasis Erasmus+ KA2 strateginių partnerysčių projekto „Vyresnio amžiaus asmenų švietimo skatinimas“ („Promoting Third Age Education“) partnerių susitikimas. Projekto partneriai dar kartą susitiko aptarti ir įvertinti jau atliktus darbus bei suplanuoti veiklas, būtinas efektyviam ir sėkmingam projekto įgyvendinimui.

Skaityti daugiau: Kretingos rajono švietimo centre lankėsi svečiai iš Latvijos, Ispanijos ir Slovėnijos

Informuojame apie pasikeitusį renginio laiką: pamoka „Viskas apie chemiją“ vyks 2018 m. kovo 27 d. 14.00 val. Viešojoje įstaigoje Pranciškonų gimnazijoje. Kviečiame dalyvauti.

Puslapis 10 iš 18

Joomla templates by Joomlashine