Semiplius
Registracija
Registracija
Naujienraštis

Kretingos lopšelio-darželio „Žilvitis“ mokytojos pristato nuotraukų parodą, skirtą vasario 16-ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Darželio vaikai kartu su mokytojomis kūrybingai ruošėsi šiai svarbiai datai – atliko įvairias STEAM veiklas ir jas įamžino. Kviečiame aplankyti virtualią parodą ir kartu pasidžiaugti mokytojų ir vaikų išradingumu bei meile Lietuvai.

Virtualią parodą aplankysite paspaudę šią nuorodą: https://www.flipsnack.com

Kretingos Simono Daukanto progimnazijos dailės mokytoja metodininkė Živilė Sabaliauskaitė pristato virtualią parodą "Sniego eksperimentai". Kviečiame aplankyti parodą ir drauge pasidžiaugti mokinių kūriniais iš sniego.

Parodą galite peržiūrėti čia: https://online.fliphtml5.com/zvwoj/bdcv/

Vydmantų gimnazijos dailės mokytoja metodininkė Ramunė Grikštaitė pristato virtualią savo mokinės Lilės Mickūnaitės kūrybinių darbų parodą. Lilė – dar tik penktokė, tačiau jos darbai atrodytų kupini anaiptol ne vaikiško, o jau paaugliško veržlumo, jauno, bręstančio žmogaus sielos blyksnių, savasties ieškojimo. Ieškoma per spalvas, emocijas, skirtingas išraiškos formas… Tai jauno, mąstančio ir kūrybingo žmogaus kelionė į save, taip ryškėja, formuojasi savitas ir įdomus jaunosios kūrėjos braižas.

Parodą galite peržiūrėti čia: https://online.fliphtml5.com/zvwoj/biht/

MOKYTOJŲ GRUPEI
MOKINIAMS, TĖVAMS (GLOBĖJAMS), MOKYTOJAMS
UGDYMO ĮSTAIGŲ SPECIALISTŲ KOMANDOMS
TĖVŲ GRUPEI

Daugiau informacijos - Pedagoginės psichologinės pagalbos skyrius

Kviečiame aplankyti virtualią M. Daujoto progimnazijos dailės ir technologijų vyresniosios mokytojos Onos Viskontienės parengtą parodą „OK practical art – praktiškas menas“: https://online.fliphtml5.com/zvwoj/ioia/

Kviečiame aplankyti virtualią Salantų gimnazijos biologijos mokytojos metodininkės Rasos Bumblienės darbų parodą „Iš gamtos“: https://online.fliphtml5.com/zvwoj/ragq

Baigiantis 2020 metams, gruodžio 21-ąją, įvyko Kretingos rajono švietimo centro organizuotas nutolinis ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų susitikimas virtualioje Zoom aplinkoje. Metodinio susitikimo metu mokytojos su kolegėmis dalijosi savo gerąja patirtimi dalyvaujant tarptautiniuose projektuose ir vykdant STEAM veiklas. Džiugu, jog renginys sulaukė didelio susidomėjimo – jame dalyvavo beveik keturiasdešimt rajono pedagogų, o pranešimus skaitė net šešios pranešėjos. Bendadarbiaujant su Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centru į susitikimą pakviestos ir patirtimi dalijosi trys Klaipėdos miesto darželių mokytojos: lopšelio-darželio „Dobiliukas“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lina Pluščiauskienė skaitė pranešimą tema „Projektinė veikla – sėkmingos vaiko asmenybės ūgties kodas“, kurio metu pristatė savo įstaigos patirtį organizuojant projektinę veiklą; lopšelio-darželio „Puriena“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rūta Varašinskienė skaitė pranešimą tema „eTwinning. Nuo idėjos iki projekto“ ir supažindino klausytojas su grupėje sėkmingai įgyvendintais „eTwinning” programos projektais, padėjo mokytojoms įgyti naujų idėjų bei žinių apie projekto rengimą ir tarptautinį bendradarbiavimą; lopšelio-darželio „Puriena" ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vestina Medžinskienė parengė Tarptautinio eTwinning projekto „My dream job“ (liet. – Mano svajonių darbas) pristatymą ir supažindino mokytojas su projekto metu vykdytomis veiklomis, projektinės veiklos nauda vaikams, tėvams ir mokytojams.
Skaityti daugiau

Kretingos rajono švietimo centro metodininkė Eglė Survilaitė

Kretingos rajono švietimo centro pedagoginės psichologinės pagalbos skyriaus psichologė Vika Gridiajeva kviečia mokyklinio amžiaus vaikus registruotis į emocinio intelekto lavinimo užsiėmimus, kuriuose psichologė kalbės apie vaikams svarbius dalykus, jų emocinį pasaulį, padės suprasti, kokius jausmus jie jaučia ir kodėl.

Gruodžio 15d. Lopšelio darželio „Ąžuoliukas“ tėveliai rinkosi į nuotolinį susitikimą su Kretingos raj. Švietimo centro psichologe Vika Gridiajeva. Šiame susitikime buvo diskutuojama apie vaikų 3 metų krizę, jos bruožus, keliamus iššūkius tėvams, bei pedagogams, ir, žinoma, kaip padėti, pirmiausia sau, o paskui ir vaikui, tuos iššūkius įveikti.

Puslapis 2 iš 20

Joomla templates by Joomlashine